Venison

Venison

Regular price $0.00
Unit price  per 

The loin is sold by the gross weight, with the bone.  Remember to mention if you do not want the bones, they do make great stock and sauces.  1LB bone-in per person for the loin.  The rack is sold by the whole rack, which is typically 7 ribs.  This will feed 7 people on average.